Privātuma politika

Picu darbnīcas mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes (angļu val. cookies) ir nelielas teksta datnes, ko mājaslapa saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat konkrēto mājaslapu. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes nosūta atpakaļ uz izcelsmes mājaslapu vai trešās puses mājaslapu, kas atpazīst attiecīgo sīkdatni.

Lietojot Picu darbnīcas mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai savā ierīcē. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai Jūs personiski identificētu.

Kā sīkdatnes tiek izmantotas?

Sīkdatnes tiek izmantotas mājaslapas lietojamības ērtumam un pilnvērtīgai funkcionalitātei, kā arī statistikas apkopošanas nolūkos. Ar sīkdatņu starpniecību nav iespējams noteikt lietotāja personas identitāti.

Mājaslapā tiek izmantota “Google Inc.” izstrādātā programma – Google Analytics. Šī programma izmanto sīkdatnes, lai dotu iespēju uzturētājam analizēt, kā mājaslapa tiek izmantota.

Kā kontrolēt sīkdatnes?

Ja vēlaties, varat sīkdatnes kontrolēt vai dzēst. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Ņemiet vērā, ka tad Jums atsevišķi iestatījumi būs jāpielāgo katru reizi, kad apmeklēsiet mājaslapu, turklāt, iespējams, daži pakalpojumi un funkcijas mājaslapā nedarbosies.

Plašāk par sīkdatnēm: https://www.aboutcookies.org/.

Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldību attiecīgajā interneta pārlūkprogrammā:

 

Atteikties no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas iespējams, lejuplādējot un instalējot pārlūkprogrammas papildrīku: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Jaunumi

09.04.2024.

Otrdien, 9.04.24. atveram picēriju Daugavgrīvā – Parādes ielā 4.
Laipni aicināti! Tālrunis pasūtījumiem – 2075 5777. Pasūti un paņem līdzi!

10.03.2022.

Mēs strādājam – gatavojam līdzņemšanai, nodrošinām ēdienu piegādi, kā arī apkalpojam uz vietas picērijā. Zvaniet uz sev tuvāko Picu darbnīcu, lai pieteiktu savu pasūtījumu!

Seko mums